Brauc ar Hyundai

Hyundai Motors ir dienvidkorejiešu autobūves kompānija, kuras saknes meklējamas 1947. gadā izveidotā būvuzņēmumā. 1998. gadā Hyundai Motors kļuva par atsevišķu kompāniju no tā konglomerāta, kā arī iegādājās lielu daļu no Kia Motors – cita autoražotāja. Pašlaik firma gadā saražo ap 7 miljonus automašīnu. Hyundai ir 4. lielākā autobūves kompānija pasaulē, atpaliekot no Toyota, General Motors un Volkswagen. Oficiālais Hyundai pārstāvis Latvijā ir SIA “Skandi motors”.

Hyundai automašīnas

Hyundai pārsvarā ražo vieglās automašīnas, koncentrējoties uz izdevīgo un pa pusei izdevīgo galu. Latvijā pieejami 8 Hyundai automašīnu modeļi, protams, neskaitot tos, kas pieejami privātā pārdošanā. Starp Hyundai interesantākajām mašīnām pašlaik jāizceļ trīs – Santa Fe, i40 un i40 universāls. Šīs mašīnas izceļas ar pieņemamu cenu, ērtu lietošanu un interesantu stilu.

Hyundai Santa Fe ir SUV ar lielisku interjeru, 2,2 litru turbodīzeļa dzinēju, kā arī padaudz vietas gan salonā, gan aizmugurē, lai varētu braukt brīvdienās, nedomājot par to, vai pietiks vietas teltij. Tā ir jaudīga mašīna, kas nepievils ne braucienā uz jūru, ne pilsētā.

Savukārt i40 universāls ir skaista mašīna ar pietiekami daudz vietas bērniem, komfortablu salonu. Atkarībā no dzinēja izvēles, šī auto patēriņš ir ~5,5 litri uz 100km. Automašīna tiek pārdota ar 5 gadu garantiju, un tās vienīgais vērā ņemamais mīnuss ir cena.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *